Damac Maison Mall Street! 2 Bedroom, 1-Minute To Dubai Mall!

Hosté jsou vítáni, aby zůstali v apartmánu Damac Maison Mall Street! 2 Bedroom, 1-Minute To Dubai Mall! při návštěvě města Dubaj.

V tomto apartmánu je také kuchyňka.

Nákupní centrum Dubai Mall je 950 metrů od areálu, zatímco Burdž Chalífa je 1 km daleko. Centrum města je pouze 2 km daleko, a letiště Mezinarodni letiste Dubaj je 5 km daleko. Nacházejí se zde Chillis a Romano's Macaroni Grill, kde se podávají pokrmy mexické kuchyně, které najdete 7 minut chůze od ubytování. Apartmán je asi 15 minut chůze od železničního nádraží Business Bay.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Damac Maison Mall Street! 2 Bedroom, 1-Minute To Dubai Mall!
Damac Maison Mall Street! 2 Bedroom Upgraded Apartment!
Cena pouze pro mobilní zařízení

Damac Maison Mall Street! 2 Bedroom Upgraded Apartment!

21 m od ubytování
First Class 2Br Modern Downtown Retreat
Cena pouze pro mobilní zařízení

First Class 2Br Modern Downtown Retreat

9.1
Výjimečný 32 recenzí
90 m od ubytování
USD 190 USD 171
za noc
New Listing & Burj Khalifa View & Dubai Mall
Cena pouze pro mobilní zařízení

New Listing & Burj Khalifa View & Dubai Mall

9.4
Výjimečný 8 recenzí
100 m od ubytování
USD 87 USD 78
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Dubai Creek SPB
    12 km

    Vlaková nádraží

    Business Bay
    1,5 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Služby v ubytování

    • Bezpečnostní schránka
    • Nepřetržitě otevřená recepce
    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • 24hodinová bezpečnost
    • Pokojová služba

    Možnosti stravování

    • Restaurace
    • Pikniková zóna/ piknikové stoly

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    Pro děti

    • Dětské postýlky
    • Dětský kočárek

    Rekreace

    • Venkovní bazén
    • Spa centrum
    • Kosmetické ošetření

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licenceBUR-THE-ADSZN,BUR-THE-CNFFJ
    Často kladené otázky
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Damac Maison Mall Street! 2 Bedroom, 1-Minute To Dubai Mall!?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Damac Maison Mall Street! 2 Bedroom, 1-Minute To Dubai Mall! patří Dubajská fontána, což se nachází 20 minut chůze.
    • Nabízí apartmán Damac Maison Mall Street! 2 Bedroom, 1-Minute To Dubai Mall! apartmán parkování?
      K apartmán Damac Maison Mall Street! 2 Bedroom, 1-Minute To Dubai Mall! apartmán patří parkování na soukromém parkovišti zdarma pro hosty.
    • Jsou v blízkosti apartmán Damac Maison Mall Street! 2 Bedroom, 1-Minute To Dubai Mall! apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Damac Maison Mall Street! 2 Bedroom, 1-Minute To Dubai Mall! apartmán patří restaurace Baja Fresh a Starbucks, které se nacházejí jen asi 6 minut chůze.
    • Je v toto ubytování typu apartmán bazén?
      Ano, v toto ubytování typu apartmán je plavecký bazén.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Dubai Creek SPB
    12 km

    Vlaková nádraží

    Business Bay
    1,5 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Damac Maison Mall Street! 2 Bedroom, 1-Minute To Dubai Mall!

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít